PARK

BASEN Z GĄBKAMI

Jest to zdecydowanie najpopularniejsze miejsce w parku. Na widok basenu z gąbkami w większości dorosłych górę biorą dziecięce marzenia o lataniu. Strefa ta najczęściej wykorzystywana jest do nauki podstawowych akrobacji. Już podczas godzinnego pobytu nasi trenerzy są w stanie nauczyć Was salta w przód czy w tył. Osoby bardziej zaawansowane najczęściej korzystają z basenu by dopracować swoje triki.

SALE URODZINOWE

Szukasz wyjątkowego miejsca na imprezę urodzinową? Właśnie je znalazłeś! Jesteśmy bardzo dobrze na to przygotowani. Dysponujemy 4 salami urodzinowymi, mogącymi pomieścić nawet w jednej sali do 20 osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urodzinową.

SKOCZNIA SNOWTUBING

W wyposażenie hali jest również skocznia SNOWTUBING z basenem z gąbkami. To jest dopiero miękkie lądowanie. W cenie biletu dostępne są bezpieczne poduszki gumowe przystosowane do jazdy po nawierzchni skoczni.

STREFA DLA NAJMŁODSZYCH

Niezapomnieliśmy o najmłodszych! Dla nich również przeznaczone jest miejsce w naszym Parku. Przygotowaliśmy dla Waszych pociech niesamowity tor przeszkód, oraz mase innych atrakji. Z pewnością nie będą się nudzić 🙂

STREFA GLADIATORÓW

Walki naszych gladiatorów odbywają się na specjalnej równoważni. Przeciwnicy walczą za pomocą „miękkiej broni”. Zasady walk gladiatorów są proste – osoba, która podczas walki dłużej utrzyma się na równoważni wygrywa. Przegrani nie muszą się martwić, ponieważ zawsze lądują do miękkich gąbek. Pojedynki gladiatorów są nieprzewidywalne, dlatego znajdź w sobie wojownika i walcz!

ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE

Tor gimnastyczny pozwalający na ćwiczenie ewolucji oraz bezpieczne lądowanie na poduchę, która zastępuje basen z gąbkami. Takie rozwiązanie podnosi komfort lądowania i bezpieczeństwo co znacząco zwiększy przepustowość osób korzystających ze stanowiska.

ŚCIANKI WSPINACZKOWE

Ścianka wspinaczkowa została zaprojektowana w ten sposób, aby mogły korzystać z niej osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

TRAMPOLINY

czyli miejsce, gdzie dwie drużyny grają w popularnego zbijaka tyle, że w wersji znacznie “wyższych lotów” 🙂

WSADY DO KOSZA

Dla miłośników koszykówki przygotowaliśmy dwie ścieżki akrobatyczne na końcu których znajdą się kosze pozwalające na doskonalenie trików rodem z NBA.

AIR TRACK

To specjalna powietrzna ścieżka gimnastyczna o grubości 30 cm, która umożliwia wykonywanie skoków akrobatycznych na jeszcze większą wysokość. A im wyżej skaczesz, tym lepiej się przy tym bawisz i w większym stopniu możesz zadbać o dokładność swoich ruchów. Wykonywane na Air Tracku odbicia są miękkie, co pozwala uniknąć urazów i oszczędzić stawy. Wykonując trudniejsze elementy możesz czuć się bezpiecznie, co przełoży się na komfort uczestniczenia w zajęciach i pozwoli Ci w pełni skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności.